Movies
Ratings
480
Into the StormRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.5
2001 ManiacsRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Screamers: The HuntingRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
NapoleonRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 2.5
MouseHuntRated ★ 3.0