Titles you rated
The FlintstonesRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 1.0
BeanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0