Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0