Titles you rated
Very Good GirlsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0