Movies
Ratings
41
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
PapermanRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0