Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0