Movies
Ratings
26
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5