Movies
Ratings
199
The PhoneRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5