Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0