Movies
Ratings
73
SecretRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 0.5
CloserRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5