Titles you rated
It Takes More Than a Pretty Face to Fall in LoveRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Brand New LandscapeRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
How Dare You?Rated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Kono Natsu no Hoshi wo MiruRated ★ 4.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.5
Chihayafuru part3Rated ★ 4.0
Chihayafuru Part IIRated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Futatsu No SekaiRated ★ 4.0