Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5