Movies
Ratings
727
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
The 7th FloorRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 2.5
RebellionRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5