Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0