Movies
Ratings
343
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5