Movies
Ratings
119
The Parent TrapRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
BambiRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0