Titles you rated
OblivionRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 4.0
Sorority BoysRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Little FockersRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0