Movies
Ratings
15
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0