Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0