Movies
Ratings
496
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5