Movies
Ratings
695
ThorRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0