Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0