Titles you rated
The Big ShortRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
VacationRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0