Movies
Ratings
45
District B13Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
TorqueRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SinisterRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0