Movies
Ratings
527
Hell or High WaterRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5