Titles you rated
FlatlinersRated ★ 1.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.5- WeddingRated ★ 3.5
- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0