Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0