Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
AttractionRated ★ 2.5
GantzRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.5
Predator 2Rated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 4.5