Movies
Ratings
50
Seven DaysRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
ElizabethtownRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0