Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0