Titles you rated
CarrieRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
My First ClientRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0