Movies
Ratings
108
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0