Movies
Ratings
402
Thread of LiesRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5