Movies
Ratings
102
Ice Age: Collision CourseRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0