Movies
Ratings
497
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Unknown KnownRated ★ 4.0
슈퍼피쉬 - 끝없는 여정Rated ★ 4.0
MudRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5