Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0