Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 1.5
DoomsdayRated ★ 1.5