Movies
Ratings
33
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0