Movies
Ratings
28
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 0.5
MulanRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0