Titles you rated
AliceRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0