Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0