Movies
Ratings
28
Black Hawk DownRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
RedactedRated ★ 0.5
Code Name GeronimoRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
SabotageRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0