Movies
Ratings
595
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 0.5
CobwebRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Citizen of a KindRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0