Movies
Ratings
95
The Face ReaderRated ★ 4.5
HostelRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0