Titles you rated
The NegotiationRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
CreedRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Bread of HappinessRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0