Titles you rated
GyeongjuRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.5
The Emoji MovieRated ★ 4.0