Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The Birth of ResonanceRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 1.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 1.0
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
Saw XRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 1.5
The VillagersRated ★ 2.5
The Wandering ChefRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.0