Movies
Ratings
54
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0