Movies
Ratings
144
Almost FamousRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
I've Loved You So LongRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Birdcage InnRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5