Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 1.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 1.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 1.5
Blood RainRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.0
RoboCop 2Rated ★ 1.5